piątek, 30 sierpnia 2013

Biało-czarne pasy.

Lato powoli się kończy, temperatura na zewnątrz zmienia się z każdym dniem - zbliża się jesień. Ale łapiemy jeszcze letnią aurę i próbujemy połączyć przy pomocy stroju, te dwie pory roku. W tym sezonie bardzo modne były zestawienia czarno-białe. Nie będę ukrywać, że są to kolory, które królują w mojej szafie, dlatego dziś przedstawiam bardziej elegancką wersje letniego stroju.
Niebieskie, gumowe buty są dyskretnie wyróżniającym się elementem. Nie są wysokie i "uciążliwe", gdyż platforma buta schowana jest w środku, więc można w nich spory pieszy dystans zrobić.Biała bluza jest ciepła i sprawdza się, gdy na horyzoncie pojawiają się chmury. Nie wygląda formalnie, jest luźna, obszerna, rozciągliwa - idealna dla kobiet w błogosławionym stanie. Doskonale spełni swoje zadanie również po porodzie!


Granatowa kopertówka, niezbyt obszerna jak na na potrzeby przyszłych mam, ale warto mieć w szafie taki dodatek. Szczególnie w uniwersalnym, pasującym to wielu rzeczy kolorze.Czarno-białe, pasiaste, szerokie spodnie są idealne w taką pogodę. Dobrze prezentują się zarówno w bardziej formalnej stylizacji jak i luźnym zestawieniu z T-shirtem.

W tak wygodnym stroju możemy siedzieć (i chodzić) godzinami oraz zastanawiać się... hmmm....nad czym chcemy. Możemy też wymyślać wiersze i wierszyki np. o porach roku. Ten jest mojego autorstwa, wymyślony w tym momencie :)

"Jesień nadchodzi wielkimi krokami, 
więc trzeba ją przywitać 
pięknymi, nowymi butami. "

Jeżeli macie ochotę, to swoje wierszyki możecie zamieszczać pod postem.
Pozdrawiam

Wystąpili:

Spodnie - H&M
Bluza - Mango 
Buty - Henry & Henry
Koszulka - second-hand 
Kopertówka - second-hand
Okulary - H&M
Zegarek - Seiko

Zdjęcia:

Piotr Beluch

3 komentarze :