piątek, 19 grudnia 2014

Brzydale - wyniki konkursu!


Cieszę się, że Brzydale tak Wam przypadły do gustu. Było tyle zgłoszeń i fantastycznych odpowiedzi, że trudno nam było się zdecydować. Ale już bez owijania w bawełnę przedstawiamy wyniki:

1. Olga Lipińska -  Brzydal Aboco nam się spodobał i od razu do serduszka Olafka powędrował
Egoista z potworka jest niemały, mimo wszystko wciaz wspaniały.
Mały,krępy,niewywrotny ,cały zielony nasz Pirat kochany.
W tym wigilijnym czasie, bedzie przez nas miłe widziany.
Aboco ugościmy ,przy stole go posadzimy.
Kolacje grzecznie zjemy i Mikołaja zaprosimy.
Obiecujemy, ze zaopiekujemy się brzydalem najlepiej jak potrafimy.
Zadbamy, utulimy,pogłaszczemy zabawimy i uśpimy.

2. Daria Dyl - wybieram Brzydale Lord Fred. Moja córka uwielbia filmy o Draculach i innych stworach - potworach. Brzydale Lord Fred sprawi jej największą frajdę.

3. mamaizonabajecznyswiat.blogspot.com  - Monika Grudzińska - Naszym ulubiony brzydalem jest Lord Fred. Bardzo by nam się przydał, a dlaczego? Zacznę od początku historii. Paweł ma słabość do nieszczególnie urodziwych zabawek. Kiedyś, na jakimś straganie wynalazł pająka, takiego, który po naciśnięciu skacze. Oczywiście zakup był nieunikniony. Następnie Paweł zaprzyjaźnił się z tym paskudnym stworem i tak zabierał go ze sobą wszędzie. Było tak, aż do pewnego strasznego dnia, kiedy ów paskudnik się rozleciał. Trochę smutku było, ale i na to Młody znalazł sposób i... zaprzyjaźnił się z samym futerkiem, jakie zostało po pajączku. Futerko nazywa się "Myziuń" i tak oto "Myziuń" towarzyszy Pawłowi w ciężkich chwilach, na przykład w szpitalu, zasypia w towarzystwie tego paskudztwa. Cóż, niedługo czeka nas kolejna przeprawa, bo Myziuniowi pozostało już jedynie parę z jego sławetnych włosów i niebawem nadejdzie czas, kiedy będziemy musieli go pożegnać. Patrząc na Lorda Freda stwierdzam, że mógłby być godnym następcą i wybawiłby nas z trudnej sytuacji. Lordzie Fredzie, traf do nas, by pożegnanie przyjaciela przeżyć z mniejszym bólem. Pozdrawiamy: Pawełek i Monika

4. Paweł Paulina Kruk - Wybieram Cichego Felego dla mojego malego psotnika idealna zabawka gdyz jak psoci to cicho siedzi i podkrada powoli mi czekolade.Maly lobuziak.Dlatego cichy pasuje do mojego wiktora idealnie jak wygram to bedzie mial przyjaciela do psot

5. Agnieszka Bołoz - Wybieram dla synka brzydala Nooba,a dlaczego?A dlatego,że Adaś nie za bardzo przepada za spaniem,a co za tym idzie często jest marudny i płaczliwy.Mam ogromną nadzieję,że Nooba przyniesie mu zdrowy,spokojny sen bo jak wiadomo podczas spania dzieci najszybciej rosną.

6. Barbara Szczyrba - O Hila o Hila fajowa z niej dziewczyna czyta książki tak jak ja ,i o szczegóły także dba

7. Angelika Stelmach - A nam podoba się Tolo synek ma 4 miesiące i już dobrze wie co się mu podoba i czego chce;-) na widok brzydali które mu pokazałam miał uśmiech od ucha do ucha a na widok brzydala Tolo uśmiech przerodził się w radość Tolo bardzo nam się podoba i na pewno mój synek miałby jeszcze większa radochę jakby zagościł w naszym domku na stałe dodam że mój mały smyk uwielbia takie przytulanki i uwielbia kolor niebieski łączony z różem buziaki od Kubusia!

8. Bartek Grzech - Ja poproszę o Brzydala Uku. Postawiłbym go przy tylnej szybie samochodu,lecz mam nadzieje,że mi jej nie wybije i nie przetnie koła:D

9. Edyta Skrzydło - LEVI dla moich dwóch fanów piłki, byłby najlepszym prezentem
Zapraszam Violetta Walot, Iwona Antoszczak, Klaudia Cimachowicz, Agnieszka Czerwieniec

10. Angelika Hebda Tyle cudów, o których jeszcze nie wiem. W Brzydalach się zakochałam.
Ja bym bardzo (bardzo, bardzo) chciałabym Panią Brzydalową Mia - dla mojej małej Księżniczki, Marzenki.
A dlaczego? Bo Mia jest przesłodka, zupełnie jak Marzenka. Jest moją Gwiazdką z Nieba, słodkim Króliczkiem, malutką Księżniczką, ukochanym Okruszkiem, a Mia wzbudziła we mnie te same skojarzenia, a nawet opis się zgadza.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i prosimy o wysłanie na mail kontakt@czasmamy.pl dokładnych adresów i podanie Brzydala, którego chcieliście otrzymać.

Niestety nie mogliśmy wszystkich nagrodzić, ale jeśli Brzydale naprawdę skradły Wam serca, to możecie je zakupić w Empikach lub na stronie Brzydale.pl

1 komentarz :