czwartek, 11 grudnia 2014

Prezenty świąteczne - oryginalne pomysły dla każdego.

Okres świąteczny nieodzownie kojarzy nam się z prezentami, z obdarowywaniem, z uśmiechem wywoływanym na twarzach najbliższych. Często na długo przed Świętami zastanawiamy się co kupić tym, których kochamy. Chcemy, aby prezent był trafiony, odpowiedni, a nawet pasujący do charakteru danej osoby. Trudność jednak tkwi w tym, że ludzie w okresie Świąt dzielą się na dwie grupy: tych którzy lubią być obdarowywani i cieszą się z każdego prezentu (tu problemu nie ma), i tych którzy także lubią być obdarowywani, ale trudno ich zadowolić. Dlatego dziś mam dla Was propozycję, która zadowoli każdego, i dziecko, i dorosłego. Brzydale!


Brzydale to nie są zwykłe pluszaki. Każdy ma swój charakter, każdy jest inny, każdy jest jakiś i każdy mówi coś o sobie. Mój ulubieniec to Nobaa, mam poczucie, że mocno się z nią utożsamiam w ostatnich dniach:

Spanie to jest mega rzecz!
Wszystkie smutki idą precz!
Śpię na sofie, krześle, sianie.
Bo ja twierdzę: Grunt to spanie!
Czujesz klimat? No to nara!
Idę przyciąć znów komara!

Dla tych, co nie lubią spać i leniuchować jest Brzydal, który kocha akcję i atrakcje - Furu! Będzie też idealnym prezentem dla tych, co kochają filmy z Brucem Lee, Sylvestrem Stallone i kultową serią o Jamesie Bondzie.

Coś się kopci? Coś się pali?
Jakiś pożar gdzieś w oddali?
Ja już lecę z syren rykiem!
Choć to płomień pod czajnikiem!
Kocham tylko życie w akcji!
Życie w akcji, moc atrakcji!

Jest i Brzydal dla fanów piłki nożnej - Levi! (Zbieżność nazwisk z jednym ze znanych polskich piłkarzy jest zupełnie przypadkowa.)

Robię zwody, robię triki,
strzelam karne i hat-tricki!
Moim światem jest murawa
oraz wszelka inna trawa!
Byle tylko zdobyć bramki!
Byle mdlały dla mnie fanki!


Brzydale to spora grupa pluszaków, jest ich ponad 30, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, dla bliskich, dla przyjaciół. Najlepsze prezenty to takie, które idealnie pasują do obdarowywanego. Więc jeśli macie w rodzinie marynarza, to wręczcie mu Brzydala Tuuli, jeśli macie speca komputerowego to idealny dla niego będzie Brzydal Noko, a dla tych którzy kochają zakupy i modę, Brzydal Mia to strzał w dziesiątkę!

 
Z okazji zbliżających się Świąt będę miała dla Was niespodziankę. Aż 10 Brzydali będziecie mogli wygrać w konkursie organizowanym wraz z Brzydale.pl!

Zadanie jest proste:
1. Lubicie Brzydale i Czas Mamy.
2. Udostępniacie grafikę konkursową na Facebooku.
3.Pod grafiką konkursową na Facebooku piszecie, którego Brzydala chcielibyście otrzymać i dlaczego.

Konkurs trwa do 18.12.2014 r. 


Więcej szczegółów na naszym profilu Czas Mamy.

2 komentarze :

  1. Cudne są te Brzydale, dziwnie to brzmi, ale jedna to prawdą. Lord świetny, Nooba też całkiem nieźle się prezentuje, a po zrobieniu testu okazało się, że jestem Leonem, no cóż, wszystkie całkiem fajne.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ja jestem Kismi :) A utożsamiam się z Nobaą :)

      Usuń