poniedziałek, 4 czerwca 2018

Pomysł na prezent dla Taty

Nasi Tatusiowie i Tatusiowie naszych dzieci to jedne z ważniejszych osób w życiu, warto więc o nich pamiętać i 23 czerwca obdarować ich czymś od serca. Od kolejnej koszuli, krawata czy książki lepsze będą ...

... wspomnienia! W imieniu mojego syna, postanowiłam zrobić mężowi niepowtarzalny prezent. I Was również do tego zachęcam. Jeśli wciąż szukacie inspiracji na Dzień Ojca, to z pewnością tu je znajdziecie. A tymczasem możecie zobaczyć wspomnienia Leona.

 
Jeśli nasz prezent Wam się podoba i myślicie o podobnym dla swoich bliskich, to mam dla Was niespodziankę :) 47% zniżki na dowolną fotoksiążkę od Printu (odlicza się od całości zamówienia, pomijając koszty wysyłki). Co ważne, kod nie ma okresu ważności, pobieracie kiedy chcecie i jest aktywny przez 14 dni. Wystarczy, że klikniecie w KOD RABATOWY, pobierzecie numer i wpiszecie go na końcu zamówienia.

Prezent dla Taty nie musi być kosztowny ani czasochłonny, nie trzeba wychodzić z domu, ani przeglądać miliona stron internetowych w poszukiwaniu inspiracji. Dziś zdjęć wywołujemy znacznie mniej, wszystko przechowujemy w laptopach, tabletach, na dyskach i w chmurze, pewnie dlatego tak bardzo cieszą nas prawdziwe zdjęcia, które możemy dotknąć i do których możemy w każdej chwili powrócić. Często robię takie prezenty i wiecie co? Jeszcze nigdy nie zdarzyła mi się wpadka :) Zawsze jest ogromny uśmiech na twarzy, a czasem łzy wzruszenia, bo to piękna pamiątka.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz